Nasza oferta

Szybki kontakt

O nas

Magremo powstało 4 lutego 2010 roku jako Centrum Szkoleniowe i wciąż rozwija swoją działalność.  W obecnej chwili Magremo to nie tylko szkoła językowa, ale również księgarnia.

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, a znajomość języków obcych stała się jedną z podstawowych umiejętności, nie tylko wymaganych przez pracodawców, ale również przydatną w życiu codziennym, dlatego w ofercie Magremo znajdziecie Państwo szeroką gamę kursów językowych. Oferujemy szkolenia w zakresie języka angielskiego (również z native speaker), niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego (również z native speaker) oraz francuskiego. Wykwalifikowani lektorzy, bogate zaplecze metodyczne, miła atmosfera… sprawdź naszą ofertę już dziś!

Magremo to również nowoczesna księgarnia stacjonarna i internetowa. Prowadzimy sprzedaż książek, zabawek, gier planszowych i logicznych.  W tej chwili mamy w naszej ofercie ponad 105 tys. artykułów z ponad 1860 wydawnictw i stale poszerzamy nasz asortyment. Z równym zaangażowaniem realizujemy zamówienia indywidualne, jak i tworzymy oferty „na miarę” dla szkół, bibliotek oraz  klientów biznesowych. Nasze zaangażowanie i doświadczenie wciąż owocuje zadowoleniem coraz liczniejszej grupy klientów.